Щоб подивитися філм ЖНИВА РОЗПАЧУ просимо клікнути на лінк
Україна Пам’ятає – Світ Визнає
Побудуймо 1000 пам’ятників жертвам Голодомору
Дослідний Інститут “Україніка” – партнер по створенню англомовної виставки про Голодомор в Україні під назвою: Holodomor: Genocide by Famine (Геноцид Голодомором), заініціював науковий проект у Канаді про цю трагедію у двох пакетах для масового розповсюдження. Через розповсюдження цієї виставки і спеціального CD ROM, мета проекта є сприяння заходам викладання та висвітлення інформації про Голодомор у школах, ВУЗах, бібліотеках, університетах та музеях по всьому світі. Виставка розповсюджується Ліґою Українців Канади і Ліґою Українок Канади.
Фаза №1 – одночасний показ виставки у 100 найбільших університетах в Канаді, США, інших англомовних країнах і в Україні (листопад 2008 – листопад 2009):
-
Розповсюдження виставки «Геноцид Голодомором» і створення таким чином світової мережі університетів, які з неї користатимуть.
-
Показ виставки в час відзначення річниці в пам’ять жертвам Голодомору у м. листопаді.
Фаза №2 – всесвіттня кампанія фінансової підтримки:
-
Пакет з CD ROM спонсорований індивідуальними меценатами;
-
Кампанія у ЗМІ про зібрання коштів;
-
Дотації громадськості для всесвітнього розповсюдження інформативного пакета з CD ROM для шкіл, ВУЗів, бібліотек, університетів та музеїв. Розсилання цих пакетів почнеться у листопаді 2008-го р. координовані покази виставки по Канаді та США (листопад 2008 – листопад 2009):
-
Графік показів виставки, як частина загальної кампанії про підвищення знання про Голодомор;
-
ПіАр та кампанія у ЗМІ для підтримки Фаз №1 і №2.
Геноцид Голодомором
У 75-річницю Голодомору 1923-33 рр., Ліґа Українців Канади у співпраці з Музеєм совєтської окупації київського товариства Меморіал і Ліґи Українок Канади, створила маштабну англомовну виставку під назвою Holodomor: GenocidebyFamine (Геноцид Голодомором). Виставка порушує, між іншими, такі теми: колективізація і опозиція до колективізації, чому був зорганізований геноцид, організатори і виконавці геноциду, заперечення і приховання геноциду, реакція світового співтовариства, протести і намагання допомогти голодуючим Західною Україною і українською діаспорою, сучасна Україна і питання Голодомору у світовому контексті. Директор урядової комісії США Джеймс Мейс про голод в Україні одного разу сказав: «Український Голодомор був злочином століття, про який ніхто не чув».
Виставка складається з 101 плаката (28см х 42,5см) і є готовою для показу як «Виставка у скринці» з доповнюючими CD ROM та друкованими матеріалами.
Виставка виготовлена у такому форматі, щоб прискорити монтаж виставки.
CD ROM та додатковий матеріал є залучені для мети подальшого дослідження Голодомору бібліотекарями, студентами та читачами.
Виставка виготовлена англійською мовою з підписами українською мовою для України. Для легшого показу, «Виставка у скринці» включає також виставковий «путівник», який рекомендується кураторам передруковувати для відвідувачів.
Для додаткової інформації, добровільних внесків або замовлення виставки для Ваших установ, будь ласка звертайтеся до:
Ореста Стеціва
Тел. 416-516-8223
|